KSE CHAPTER ZERO: UKRAINE&CAUCASUS

KSE є хост-організацією відділення Chapter Zero: Україна та Кавказ, метою якого є допомогти невиконавчим директорам з України і Кавказу зробити управління кліматичними змінами невід’ємною частиною ділових та інвестиційних рішень їх компаній. 

Chapter Zero: Україна та Кавказ, заснований у 2022 році в рамках Ініціативи з управління кліматом (CGI), має на меті створити мережу невиконавчих директорів з України, Грузії і Вірменії та підтримати їх у розробці відповідних дій у відповідь на зміну клімату.
Ради директорів повинні забезпечити стале управління компаніями, які вони контролюють. Це питання конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, екологічної свідомості та соціальної відповідальності.
Бізнес здатен робити значний внесок у подолання кліматичних загроз як на глобальному, так і на локальному рівнях, тому формування корпоративних стратегій з фокусом на ризиках та можливостях, пов’язаних із кліматом, має стати пріоритетом для рад директорів.
Ми навчимо Вас розробляти комплексну та ефективну стратегію, що враховуватиме особливості саме Вашого бізнесу!

Illustration

Очікується, що процеси адаптації та пом'якшення наслідків зміни клімату стимулюютьнові інвестиційні можливості - 26 трильйонів доларів вже до 2030 року.***Приєднуйтесь до нас! Ми навчимо Вас перетворювати наслідки і загрози від зміни клімату на Вашу конкурентну перевагу!

НАШІ ПАРТНЕРИ ТА ВАШІ ПОСТІЙНІ ЕКСПЕРТИ

Illustration
Illustration
Illustration

Завдяки безкоштовному членству у Chapter Zero Україна та Кавказ Ви отримаєте:

    Можливість участі в усіх тематичних подіях Chapter Zero Україна та Кавказ, покликаних підвищити обізнаність про питання зміни клімату та надати практичні навички із управління нею та формування кліматично-відповідальної стратегії Вашого бізнесу;
    Доступ до інших членів Чептеру та можливість отримання досвіду від тих директорів, які вже трансформували свою бізнес-діяльність під сучасні кліматичні виклики;
    Можливість участі у міжнародних зустрічах високого рівня;
    Доступ до бази знань Чептеру, аналітичних звітів, досліджень, регуляторних та інших новинних оновлень.
Illustration

Запрошуємо Вас стати частиною нашої спільноти членів наглядових рад, директорів і членів правління, які ставлять питання клімату в центр стратегії свого бізнесу!

Чому невиконавчим директорам з України важливо стати членом Chapter Zero Україна та Кавказ?
Український бізнес поніс великі збитки під час широкомасштабної війни росії проти нашої держави. Хтось поставив на паузу свої проекти та партнерські відносини, хтось втратив інфраструктурні об’єкти та іншу власність, а хтось і взагалі думає про трансформацію своєї бізнес діяльності, про “бізнес з нуля”. Після презентації Плану відбудови України в Лугано влітку 2022 року як у міжнародному, так і у національному політично-бізнесовому дискурсі активно популяризується питання саме зеленого, кліматично-відповідального відновлення України, яке буде неповноцінним без відповідної трансформації корпоративних стратегій бізнесу. Кожен з нас буде частиною цього процесу і лише за нами вибір “відбудувати так як було” чи “відбудувати краще ніж було” (build back better). 
Приєднуйтесь до єдиної в Україні кліматичної бізнес спільноти світового рівня і давайте будувати краще майбутнє разом!

Illustration