Курс "The Problem of Disinformation"

Курс "Проблеми дезінформації" — це серія лекцій, у якій досліджуються сучасні виклики, пов'язані з дезінформацією, її впливом на суспільство та ефективністю стратегій протидії. Викладач пропонує аналіз динаміки дезінформації в цифрову епоху, розгляд конкурентних теорій, а також інноваційні методи створення позитивних наративів у відповідь на авторитарну дезінформацію. Курс підходить для тих, хто хоче зрозуміти глибину та масштаби цієї проблеми.

Для кого ця програма?

  • Медіа-працівники та журналісти

  • Спеціалісти з комунікацій та маркетологи

  • Державні службовці та комунікаційники

Illustration

Після проходження курсу ви навчитесь:

Розумінню динаміки дезінформації в цифрову епоху

Учасники зможуть аналізувати, як дезінформація поширюється та впливає на суспільство в сучасному інформаційному середовищі

Оцінці стратегій боротьби з дезінформацією


Учасники навчаться критично оцінювати ефективність існуючих методів протидії дезінформації та розуміти їхні сильні та слабкі сторони

Розробці позитивних наративів


Учасники отримають навички створення та впровадження інноваційних наративів, які можуть протистояти авторитарній дезінформації

Лектор

Christian Caryl

●  Редактор і колумніст відділу думок Washington Post● Автор книги «Дивні бунтівники: 1979 рік і народження 21 століття»● Працював старшим науковим співробітником Legatum Institute та співредактором журналу Foreign Policy ●  Був редактором і колумністом журналу Foreign PolicyПрацював редактором та закордонним кореспондентом Newsweek ●  13 років працював як журналіст-фрілансер у Німеччині, де він працював у таких виданнях, як The Wall Street Journal, The New Republic, The Spectator і Der Spiegel.

Illustration

Офлайн навчання

Навчання проходить англійською мовою на кампусі KSE з можливістю переглянути лекції онлайн

Тривалість курсу

Один тиждень●  14 жовтня - 18 жовтня● Щоденно 19:00 - 20:30

Вартість навчання

15 000 ₴ - Офлайн навчання10 000 ₴ - Онлайн запис

Сертифікат KSE

По закінченню навчання всі випускники отримають сертифікат про проходження школи

Програма

1

Динаміка дезінформації

Ця лекція аналізує наслідки онлайн-дезінформації. Ми обговоримо, як Інтернет змінив інформаційну динаміку, дозволяючи дезінформації швидше поширюватися, ніж її спростування. Особливу увагу буде приділено ролі авторитарних режимів у розповсюджені неправдивих наративів та викликам, які ці наративи створюють.

2

Обговорення проблеми

Ця лекція досліджує новий феномен дезінформації, що з’явився завдяки мережевим кампаніям останніх десяти років. Ми розглянемо різні теорії та погляди експертів, від тих, які вважають такі кампанії серйозною загрозою для демократії, до тих, хто вважає їх перебільшеними. Обговорення допоможе зрозуміти, чому дослідження дезінформації ще не досягли одностайності.

3

Засоби правового захисту

Ця лекція аналізує різні стратегії боротьби з дезінформацією, їх переваги та недоліки. Ми розглянемо такі підходи, як превентивне спростування (pre-bunking), яке може завадити розповсюдженню пропаганди, але має обмежений ефект; спростування (debunking), яке встановлює стандарт правди, але може поширювати первісну фальсифікацію; медійну грамотність, яка підтримує демократичні цінності, але не завжди доходить до всіх; та громадську стійкість, що зміцнює демократичні цінності, але є дорогою і досягає лише тих, хто вже підтримує ці цінності.

4

Боротьба з пропагандою за допомогою конструктивної комунікації, частина 1

Ця лекція розглядає, як ефективно протистояти пропаганді, використовуючи позитивні та конструктивні меседжі. Особлива увага буде приділена розробці стратегій, які сприяють формуванню позитивного іміджу і підтримують демократичні цінності.

5

Боротьба з пропагандою за допомогою конструктивної комунікації, частина 2

Ми обговоримо, чому важливо уникати простого спростування дезінформації та як створювати переконливі повідомлення, які можуть зайняти сильну позицію в інформаційному просторі.

Illustration

Поспілкуватись з менеджером

Телефон: +380 (50) 151 17 45Email: au.gro.esk%40sesruoc